День державної служби України
(23 Червня 2021 р., Середа)


23 червня (середа) Свято встановлено в Україні «…зважаючи на роль державної служби у процесі становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН…» згідно з Указом Президента України «Про День державної служби» від 4 квітня 2003 року. Професійне свято в Україні. Відзначається щорічно 23 червня — у День державної служби Організації Об'єднаних Націй.

Найближче свято або подія
Міжнародний день пива
 (6 Серпня 2021 р., П’ятниця) 
Міжнародний день «Лікарі світу за мир»
 (6 Серпня 2021 р., П’ятниця) 
День військ зв'язку Збройниx Сил України
 (8 Серпня 2021 р., Неділя) 
Міжнародний день альпінізму
 (8 Серпня 2021 р., Неділя) 
День будівельника
 (8 Серпня 2021 р., Неділя) 
Міжнародний день офтальмології
 (8 Серпня 2021 р., Неділя) 
Міжнародний день кота
 (8 Серпня 2021 р., Неділя) 


КАЛЕНДАР ПО МІСЯЦЯХ:Професійні свята - створені щоб підкреслити надзвичайно важливу роль кожної професії у сучасному суспільстві – це підведення досягнутих результатів, визначення основних шляхів майбутнього розвитку галузі, відзначення кращих у своїй справі.

Державні свята - встановлені законодавством держави святкові дні, пов’язані з видатними історичними, релігійними і традиційними датами.

Міжнародні дні ООН - офіційно встановлені ООН міжнародні пам'ятні дні.

В цьому календарі зібрані державні та професійні свята які відзначаються в Україні, а також міжнародні свята та пам’ятні дні які відзначаються у світі. Для спрощення пошуку календар поділений на місяці. Календар постійно оновлюється. Будь в курсі всіх подій - плануй свій вільний час з сайтом rozdil.lviv.ua!