Міжнародний день протиепідемічної готовності
(27 грудня 2023 р., середа)

Міжнародний день протиепідемічної готовності - пандемія коронавірусу привнесла у повсякденне життя пересічних громадян цілий спектр нових загроз. У зв'язку з цим на 36-му пленарному засіданні Генеральної Асамблеї ООН було ухвалено Резолюцію про заснування нової пам’ятної дати — Міжнародного дня протиепідемічної готовності. Його було проголошено Генасамблеєю ООН у листопаді 2020 року. З огляду на умови, що склалися, а також беручи до уваги необхідність вирішення питань протиепідемічної готовності спільними зусиллями світової спільноти, Генеральна Асамблея ООН закликає всі країни світу відзначати 27 грудня Міжнародний день протиепідемічної готовності.Найближче свято або подія
День працівника системи фінансового моніторингу
 (28 Листопада 2023 р., Вівторок) 
Міжнародний день захисту інформації
 (30 Листопада 2023 р., Четвер) 
День подяки
 (30 Листопада 2023 р., Четвер) 
Всесвітній день домашніх тварин
 (30 Листопада 2023 р., Четвер) 

КАЛЕНДАР ПО МІСЯЦЯХ:


Президентом України оголошено:
2014- рік Тараса Шевченка; рік учасників бойових дій на території інших держав
2015- рік Європи в Україні
2016- рік англійської мови в Україні
2017- рік Японії в Україні; рік Української революції 1917-1921 рр.
2018- рік бізнесу в Україні
2019- рік Китаю в Україні
2020- рік Європи в Україні
2021- рік математичної освіти


Професійні свята - створені щоб підкреслити надзвичайно важливу роль кожної професії у сучасному суспільстві – це підведення досягнутих результатів, визначення основних шляхів майбутнього розвитку галузі, відзначення кращих у своїй справі.

Державні свята - встановлені законодавством держави святкові дні, пов’язані з видатними історичними, релігійними і традиційними датами.

Міжнародні дні ООН - офіційно встановлені ООН міжнародні пам'ятні дні.

Скорботний день - день пам'яті про трагічні події історії України та вшанування їх жертв;

Традиційне свято - свято, встановлене в Україні з метою відзначення укорінених в суспільстві традиційних або великих релігійних подій та дат.

День міста - зазвичай день заснування чи набуття статусу міста. Іноді ця дата присвячується якій-небудь історичній події, національному чи регіональному святу.


В цьому календарі зібрані державні та професійні свята які відзначаються в Україні, а також міжнародні свята та пам’ятні дні які відзначаються у світі. Для спрощення пошуку календар поділений на місяці. Календар постійно оновлюється. Будь в курсі всіх подій - плануй свій вільний час з сайтом rozdil.lviv.ua!