Міжнародний день захисту інформації
(30 листопада 2024 р., субота)

Міжнародний день захисту інформації - Американська Асоціація комп'ютерного обладнання в 1988 році оголосила 30 листопада Міжнародним днем захисту інформації. В цей рік було зафіксовано першу масову епідемію комп’ютерного вірусу хробака. Тому фахівці задумалися про необхідність комплексного підходу до забезпечення інформаційної безпеки. Відзначається щороку 30 листопада.
Найближче свято або подія

Всесвітній день без тютюну

31 травня 2024 р., п’ятниця
День захисту дітей в Україні

1 червня 2024 р., субота
Міжнародний день захисту дітей

1 червня 2024 р., субота
Всесвітній день батьків

1 червня 2024 р., субота
Всесвітній день молока

1 червня 2024 р., субота

КАЛЕНДАР ПО МІСЯЦЯХ:
ПОШУК ПО ДАТІ

Президентом України оголошено:

2014рік Тараса Шевченка; рік учасників бойових дій на території інших держав

2015рік Європи в Україні

2016рік англійської мови в Україні

2017рік Японії в Україні; рік Української революції 1917-1921 рр.

2018рік бізнесу в Україні

2019рік Китаю в Україні

2020рік Європи в Україні

2021рік математичної освітиПрофесійні свята - створені щоб підкреслити надзвичайно важливу роль кожної професії у сучасному суспільстві – це підведення досягнутих результатів, визначення основних шляхів майбутнього розвитку галузі, відзначення кращих у своїй справі.

Державні свята - встановлені законодавством держави святкові дні, пов’язані з видатними історичними, релігійними і традиційними датами.

Міжнародні дні ООН - офіційно встановлені ООН міжнародні пам'ятні дні.

Скорботний день - день пам'яті про трагічні події історії України та вшанування їх жертв;

Традиційне свято - свято, встановлене в Україні з метою відзначення укорінених в суспільстві традиційних або великих релігійних подій та дат.

День міста - зазвичай день заснування чи набуття статусу міста. Іноді ця дата присвячується якій-небудь історичній події, національному чи регіональному святу.


В цьому календарі зібрані державні та професійні свята які відзначаються в Україні, а також міжнародні свята та пам’ятні дні які відзначаються у світі. Для спрощення пошуку календар поділений на місяці. Календар постійно оновлюється. Будь в курсі всіх подій - плануй свій вільний час з сайтом rozdil.lviv.ua!