Пісенька колишніх дітей: - Ти мене любиш? - Ага...(Збірник українських анекдотів №10602)

Пісенька колишніх дітей:
- Ти мене любиш?
- Ага.
- Ти зі мною будеш?
- Ага.
Пісенька теперішніх дітей:
- Ти Bond куриш?
- Ага.
- Ти Морошу будеш?
- Ага.

Тема анекдоту: без теми16Дата розміщення: 29 січня 2023р.

анекдот №10602

Посилання
на анекдот
751, Дата: --- ---, Автор: --- ---

+
4

Дата останнього голосу:2024-04-19Що таке анекдот? Це коротка (іноді не дуже...))) жартівлива оповідь в якій висміюють когось або щось.
Анекдоти є творами народної творчості. Адміністрація сайту rozdil.lviv.ua не ставить перед собою мети ображати честь або гідність громадян. Відомості, що містяться в анекдотах є вигаданими, збіги імен і назв - випадковими.
У вас є цікаві анекдоти і ви б хотіли, щоб вони були розміщенні у нас сайті? Надсилайте нам анекдоти на електронну пошту. При бажанні: публікуємо автора анекдоту!
Якщо Ви автор мему, який був розміщений у нас на сайті, і ви не хочете щоб він був тут розміщений - напишіть нам і цей мем буде видалений з нашого сайту. Також під кожним мемом можливо розміщення автора!!!
Матеріали доступні для передруку в ЗМІ тільки з обов'язковим посиланням на джерело - rozdil.lviv.ua
Наш збірник поповнюється щодня (в середньому 12 анекдотів кожен день протягом 4 років, а це 557971 читачів, 62119 позитивних оцінок, 6995 негативних оцінок) новими короткими, прикольними та смішними анекдотами і на сьогодні тут зібрано 15267 анекдотів Заходьте на наш сайт щодня, щоб приємно провести час...