Йде мурашка по лісу. Назустріч - ящірка. Мурашка, здивовано...(Збірник українських анекдотів №10849)

Йде мурашка по лісу. Назустріч - ящірка. Мурашка, здивовано:
- Ой, а ти хто?
- Я динозавр.
- Так ви ж вимерли!
- Брешуть. Хворіли ми.

Тема анекдоту: без теми16Дата розміщення: 19 лютого 2023р.

анекдот №10849

Посилання
на анекдот
794, Дата: --- ---, Автор: --- ---

+
2

Дата останнього голосу:2024-02-20Що таке анекдот? Це коротка (іноді не дуже...))) жартівлива оповідь в якій висміюють когось або щось.
Анекдоти є творами народної творчості. Адміністрація сайту rozdil.lviv.ua не ставить перед собою мети ображати честь або гідність громадян. Відомості, що містяться в анекдотах є вигаданими, збіги імен і назв - випадковими.
У вас є цікаві анекдоти і ви б хотіли, щоб вони були розміщенні у нас сайті? Надсилайте нам анекдоти на електронну пошту. При бажанні: публікуємо автора анекдоту!
Якщо Ви автор мему, який був розміщений у нас на сайті, і ви не хочете щоб він був тут розміщений - напишіть нам і цей мем буде видалений з нашого сайту. Також під кожним мемом можливо розміщення автора!!!
Матеріали доступні для передруку в ЗМІ тільки з обов'язковим посиланням на джерело - rozdil.lviv.ua
Наш збірник поповнюється щодня (в середньому 12 анекдотів кожен день протягом 4 років, а це 559818 читачів, 62551 позитивних оцінок, 7042 негативних оцінок) новими короткими, прикольними та смішними анекдотами і на сьогодні тут зібрано 15290 анекдотів Заходьте на наш сайт щодня, щоб приємно провести час...