Коли моя подруга пішла на побачення з хлопцем із сайту...(Збірник українських анекдотів №11043)

Коли моя подруга пішла на побачення з хлопцем із сайту знайомств, то дала мені наказ - зателефонувати їй через 15 хвилин. Якщо він їй не сподобається і вона захоче злитися, то на мій дзвінок вона відповість і скаже, що їй настав час, мовляв, терміново викликали. Дзвоню їй, вона мило щебече, мабуть, сподобався. Через 20 хвилин до мене заявляється у сльозах - йому через 15 хвилин зателефонували й терміново кудись викликали.

Тема анекдоту: без теми13Дата розміщення: 8 березня 2023р.

анекдот №11043

Посилання
на анекдот
261, Дата: --- ---, Автор: --- ---

+2
Дата останнього голосу:2024-02-02


Кількість анекдотів:
за сьогодні:5
за тиждень:41
за місяць:276
всього:14785

Що таке анекдот? Це коротка (іноді не дуже...))) жартівлива оповідь в якій висміюють когось або щось.
Анекдоти є творами народної творчості. Адміністрація сайту rozdil.lviv.ua не ставить перед собою мети ображати честь або гідність громадян. Відомості, що містяться в анекдотах є вигаданими, збіги імен і назв - випадковими.
У вас є цікаві анекдоти і ви б хотіли, щоб вони були розміщенні у нас сайті? Надсилайте нам анекдоти на електронну пошту. При бажанні: публікуємо автора анекдоту!
Якщо Ви автор мему, який був розміщений у нас на сайті, і ви не хочете щоб він був тут розміщений - напишіть нам і цей мем буде видалений з нашого сайту. Також під кожним мемом можливо розміщення автора!!!
Матеріали доступні для передруку в ЗМІ тільки з обов'язковим посиланням на джерело - rozdil.lviv.ua
Наш збірник поповнюється щодня (в середньому 13 анекдотів кожен день протягом 4 років, а це 511186 читачів, 57325 позитивних оцінок, 6173 негативних оцінок) новими короткими, прикольними та смішними анекдотами і на сьогодні тут зібрано 14785 анекдотів Заходьте на наш сайт щодня, щоб приємно провести час...