Банкір вкрав сто мільйонів гривень, а молодий чоловік - стіг...(Збірник українських анекдотів №11172)

Банкір вкрав сто мільйонів гривень, а молодий чоловік - стіг сіна. Вони затримані й притягнуті до судді. Вирок такий: банкір отримує 6 місяців в’язниці, а злодій сіна 6 років.
- Скандал! - кричить адвокат молодого чоловіка, - я протестую проти нерівності у вироку!
Суддя відповідає:
- А ви коли-небудь бачили суддю, який їсть сіно?

Тема анекдоту: Адвокат12Дата розміщення: 19 березня 2023р.

анекдот №11172

Посилання
на анекдот
1411, Дата: 2024-01-13, Автор: --- ---

+
4
3
Дата останнього голосу:2024-04-03Що таке анекдот? Це коротка (іноді не дуже...))) жартівлива оповідь в якій висміюють когось або щось.
Анекдоти є творами народної творчості. Адміністрація сайту rozdil.lviv.ua не ставить перед собою мети ображати честь або гідність громадян. Відомості, що містяться в анекдотах є вигаданими, збіги імен і назв - випадковими.
У вас є цікаві анекдоти і ви б хотіли, щоб вони були розміщенні у нас сайті? Надсилайте нам анекдоти на електронну пошту. При бажанні: публікуємо автора анекдоту!
Якщо Ви автор мему, який був розміщений у нас на сайті, і ви не хочете щоб він був тут розміщений - напишіть нам і цей мем буде видалений з нашого сайту. Також під кожним мемом можливо розміщення автора!!!
Матеріали доступні для передруку в ЗМІ тільки з обов'язковим посиланням на джерело - rozdil.lviv.ua
Наш збірник поповнюється щодня (в середньому 12 анекдотів кожен день протягом 4 років, а це 559818 читачів, 62551 позитивних оцінок, 7042 негативних оцінок) новими короткими, прикольними та смішними анекдотами і на сьогодні тут зібрано 15297 анекдотів Заходьте на наш сайт щодня, щоб приємно провести час...