Погода міняється так стрімко, що в коридорі стоять зимові чоботи...(Збірник українських анекдотів №12101)

Погода міняється так стрімко, що в коридорі стоять зимові чоботи, весняні чобітки, гумові чоботи і босоніжки в один ряд.

Тема анекдоту: ПогодаДата розміщення: 13 червня 2023р.

анекдот №12101

Посилання
на анекдот
559, Дата: --- ---, Автор: --- ---

Кількість анекдотів:
за сьогодні:8
за тиждень:68
за місяць:351
всього:13863

Що таке анекдот? Це коротка (іноді не дуже...))) жартівлива оповідь в якій висміюють когось або щось.
Анекдоти є творами народної творчості. Адміністрація сайту rozdil.lviv.ua не ставить перед собою мети ображати честь або гідність громадян. Відомості, що містяться в анекдотах є вигаданими, збіги імен і назв - випадковими.
У вас є цікаві анекдоти і ви б хотіли, щоб вони були розміщенні у нас сайті? Надсилайте нам анекдоти на електронну пошту. При бажанні: публікуємо автора анекдоту!
Якщо Ви автор мему, який був розміщений у нас на сайті, і ви не хочете щоб він був тут розміщений - напишіть нам і цей мем буде видалений з нашого сайту. Також під кожним мемом можливо розміщення автора!!!
Матеріали доступні для передруку в ЗМІ тільки з обов'язковим посиланням на джерело - rozdil.lviv.ua
Наш збірник поповнюється щодня (в середньому 13 анекдотів кожен день протягом 3 років, а це 431787 читачів, 47259 позитивних оцінок, 4424 негативних оцінок) новими короткими, прикольними та смішними анекдотами і на сьогодні тут зібрано 13863 анекдота Заходьте на наш сайт щодня, щоб приємно провести час...