Табличка на хвіртці «Обережно, на подвір’ї злий папуга!». Чоловік прочитав...(Збірник українських анекдотів №13088)

Табличка на хвіртці «Обережно, на подвір’ї злий папуга!». Чоловік прочитав подумав - нісенітниця. Зайшов. Пролунав голос папуги: «Рекс, фас!»

Тема анекдоту: без темиДата розміщення: 19 вересня 2023р.

анекдот №13088

Посилання
на анекдот
Кількість анекдотів:
за сьогодні:0
за тиждень:71
за місяць:292
всього:13230

Що таке анекдот? Це коротка (іноді не дуже...))) жартівлива оповідь в якій висміюють когось або щось.
Анекдоти є творами народної творчості. Адміністрація сайту rozdil.lviv.ua не ставить перед собою мети ображати честь або гідність громадян. Відомості, що містяться в анекдотах є вигаданими, збіги імен і назв - випадковими.
У вас є цікаві анекдоти і ви б хотіли, щоб вони були розміщенні у нас сайті? Надсилайте нам анекдоти на електронну пошту. При бажанні: публікуємо автора анекдоту!
Якщо Ви автор мему, який був розміщений у нас на сайті, і ви не хочете щоб він був тут розміщений - напишіть нам і цей мем буде видалений з нашого сайту. Також під кожним мемом можливо розміщення автора!!!
Матеріали доступні для передруку в ЗМІ тільки з обов'язковим посиланням на джерело - rozdil.lviv.ua
Наш збірник поповнюється щодня (в середньому 13 анекдотів кожен день протягом 3 років, а це 372456 читачів, 43100 позитивних оцінок, 3822 негативних оцінок) новими короткими, прикольними та смішними анекдотами і на сьогодні тут зібрано 13230 анекдотів Заходьте на наш сайт щодня, щоб приємно провести час...