Їдуть Гена та Чебурашка на 2-х місному велосипеді. Гена каже: - Чебурашка...(Збірник українських анекдотів №13129)

Їдуть Гена та Чебурашка на 2-х місному велосипеді.
Гена каже:
- Чебурашка, якщо побачиш ментів кричи «Гена!»
Їдуть далі... Раптом у Чебурашки в колесо потрапили яйця.
Чебурашка кричить:
- Гено, Гено!
Ну, зелений додав швидкості! Це все повторювалося рази 3 і з кожним разом Гена швидше їхав. Заїхали за поворот, Гена запитує:
- Ну що відірвалися?
Чебурашка:
- Відірвалися(

Тема анекдоту: без теми38Дата розміщення: 23 вересня 2023р.

анекдот №13129

Посилання
на анекдот
892, Дата: --- ---, Автор: --- ---

+
4

Дата останнього голосу:2024-01-22Що таке анекдот? Це коротка (іноді не дуже...))) жартівлива оповідь в якій висміюють когось або щось.
Анекдоти є творами народної творчості. Адміністрація сайту rozdil.lviv.ua не ставить перед собою мети ображати честь або гідність громадян. Відомості, що містяться в анекдотах є вигаданими, збіги імен і назв - випадковими.
У вас є цікаві анекдоти і ви б хотіли, щоб вони були розміщенні у нас сайті? Надсилайте нам анекдоти на електронну пошту. При бажанні: публікуємо автора анекдоту!
Якщо Ви автор мему, який був розміщений у нас на сайті, і ви не хочете щоб він був тут розміщений - напишіть нам і цей мем буде видалений з нашого сайту. Також під кожним мемом можливо розміщення автора!!!
Матеріали доступні для передруку в ЗМІ тільки з обов'язковим посиланням на джерело - rozdil.lviv.ua
Наш збірник поповнюється щодня (в середньому 12 анекдотів кожен день протягом 4 років, а це 559818 читачів, 62551 позитивних оцінок, 7042 негативних оцінок) новими короткими, прикольними та смішними анекдотами і на сьогодні тут зібрано 15290 анекдотів Заходьте на наш сайт щодня, щоб приємно провести час...