Розмовляють троє людей похилого віку. Перший каже: - Мені 82 роки...(Збірник українських анекдотів №13698)

Розмовляють троє людей похилого віку. Перший каже:
- Мені 82 роки. Попісяти не можу - весь ранок на це йде. Каміння, напевно.
Другий продовжує:
- А мені 85 років. По великому сходити не виходить нормально - весь ранок на це йде. Запор.
Третій тріумфує:
- А мені вже 87 років, і жодних таких проблем у мене немає - рівно о сьомій ранку я пісяю, рівно о сьомій тридцять по великому. А рівно о восьмій прокидаюся.
Смайлики анекдотівСмайлики анекдотівСмайлики анекдотів

Тема анекдоту:без теми11Дата розміщення: 12 листопада 2023р.

анекдот №13698

Посилання
на анекдот
Анекдоти в картинках
Анекдоти в картинках
728, Дата: --- ---, Автор: --- ---

+
3

Дата останнього голосу:2024-01-23Що таке анекдот? Це коротка (іноді не дуже...))) жартівлива оповідь в якій висміюють когось або щось.
Анекдоти є творами народної творчості. Адміністрація сайту rozdil.lviv.ua не ставить перед собою мети ображати честь або гідність громадян. Відомості, що містяться в анекдотах є вигаданими, збіги імен і назв - випадковими.
У вас є цікаві анекдоти і ви б хотіли, щоб вони були розміщенні у нас сайті? Надсилайте нам анекдоти на електронну пошту. При бажанні: публікуємо автора анекдоту!
Якщо Ви автор мему, який був розміщений у нас на сайті, і ви не хочете щоб він був тут розміщений - напишіть нам і цей мем буде видалений з нашого сайту. Також під кожним мемом можливо розміщення автора!!!
Матеріали доступні для передруку в ЗМІ тільки з обов'язковим посиланням на джерело - rozdil.lviv.ua
Наш збірник поповнюється щодня (в середньому 12 анекдотів кожен день протягом 4 років, а це 585553 читачів, 64781 позитивних оцінок, 7623 негативних оцінок) новими короткими, прикольними та смішними анекдотами і на сьогодні тут зібрано 15512 анекдотів Заходьте на наш сайт щодня, щоб приємно провести час...
 ВСІ АНЕКДОТИМеми війниВеселі картинки Архів анекдотів Анекдоти 20 травняРЕЙТИНГ АНЕКДОТІВ ЄвреїІванЇжаІнопланетяниАвтобусАдвокатАлкогольАптекаАрміяБлондинкиВідпусткаВійнаВесілляВовочкаВчительГазетаГаляГрибиГрошіДень народженняДепутатДраконЖінкиЗимаКаваКолобокКомп’ютерКорабліКотиЛікарЛітакЛукашенкоМагазинМашиниМишіМоскальМузикаНародні прикметиНовий рікОголошенняОксанаПивоПогодаПоліціяПолюванняПутінП’ятницяРіздвоРибалкаСантехнікСвекрухаСексСелоСпортСтоматологСтудентиТвариниТелевізорТелефонТещаФутболЦиганиЧайЧоловікШколаШоколад