Уявляєш повертаюся я з полювання, дверi не замкненi, заходжу...(Збірник українських анекдотів №1819)

- Уявляєш повертаюся я з полювання, дверi не замкненi, заходжу, чую – в кiмнатi моя з якимось у лiжку бавиться. Так менi прикро стало! Пiшов я на кухню, випив пляшку горiлки, журився-журився… А потiм роздивився – а квартира ж бо не моя!…

Тема анекдоту: Полювання26

анекдот №1819

Посилання
на анекдот
1065, Дата: --- ---, Автор: --- ---

+1
Дата останнього голосу:2024-01-26


Кількість анекдотів:
за сьогодні:0
за тиждень:35
за місяць:220
всього:14813

Що таке анекдот? Це коротка (іноді не дуже...))) жартівлива оповідь в якій висміюють когось або щось.
Анекдоти є творами народної творчості. Адміністрація сайту rozdil.lviv.ua не ставить перед собою мети ображати честь або гідність громадян. Відомості, що містяться в анекдотах є вигаданими, збіги імен і назв - випадковими.
У вас є цікаві анекдоти і ви б хотіли, щоб вони були розміщенні у нас сайті? Надсилайте нам анекдоти на електронну пошту. При бажанні: публікуємо автора анекдоту!
Якщо Ви автор мему, який був розміщений у нас на сайті, і ви не хочете щоб він був тут розміщений - напишіть нам і цей мем буде видалений з нашого сайту. Також під кожним мемом можливо розміщення автора!!!
Матеріали доступні для передруку в ЗМІ тільки з обов'язковим посиланням на джерело - rozdil.lviv.ua
Наш збірник поповнюється щодня (в середньому 13 анекдотів кожен день протягом 4 років, а це 515070 читачів, 57626 позитивних оцінок, 6245 негативних оцінок) новими короткими, прикольними та смішними анекдотами і на сьогодні тут зібрано 14813 анекдотів Заходьте на наш сайт щодня, щоб приємно провести час...