Оголошення в автобусі: - Шановні пасажири! При виході з автобуса...(Збірник українських анекдотів №2046)

Оголошення в автобусі:
- Шановні пасажири! При виході з автобуса не забувайте свої речі. З питань придбання речей, що їх залишили інші пасажири, звертайтеся до водія.

Тема анекдоту: Оголошення301

анекдот №2046

Посилання
на анекдот
587, Дата: --- ---, Автор: --- ---

+
3

Дата останнього голосу:2024-04-18Що таке анекдот? Це коротка (іноді не дуже...))) жартівлива оповідь в якій висміюють когось або щось.
Анекдоти є творами народної творчості. Адміністрація сайту rozdil.lviv.ua не ставить перед собою мети ображати честь або гідність громадян. Відомості, що містяться в анекдотах є вигаданими, збіги імен і назв - випадковими.
У вас є цікаві анекдоти і ви б хотіли, щоб вони були розміщенні у нас сайті? Надсилайте нам анекдоти на електронну пошту. При бажанні: публікуємо автора анекдоту!
Якщо Ви автор мему, який був розміщений у нас на сайті, і ви не хочете щоб він був тут розміщений - напишіть нам і цей мем буде видалений з нашого сайту. Також під кожним мемом можливо розміщення автора!!!
Матеріали доступні для передруку в ЗМІ тільки з обов'язковим посиланням на джерело - rozdil.lviv.ua
Наш збірник поповнюється щодня (в середньому 12 анекдотів кожен день протягом 4 років, а це 558557 читачів, 62264 позитивних оцінок, 7027 негативних оцінок) новими короткими, прикольними та смішними анекдотами і на сьогодні тут зібрано 15273 анекдота Заходьте на наш сайт щодня, щоб приємно провести час...