На зборах в школі вчитель каже батькам: - Ваші діти...(Збірник українських анекдотів №2429)

На зборах в школі вчитель каже батькам:
- Ваші діти - як квіти навесні!
- Ой, ми Вам дуже дякуємо!
- Я мав на увазі - розпустилися зовсім!

Тема анекдоту: Вчитель47

анекдот №2429

Посилання
на анекдот
935, Дата: --- ---, Автор: --- ---

+
1

Дата останнього голосу:2024-03-06Що таке анекдот? Це коротка (іноді не дуже...))) жартівлива оповідь в якій висміюють когось або щось.
Анекдоти є творами народної творчості. Адміністрація сайту rozdil.lviv.ua не ставить перед собою мети ображати честь або гідність громадян. Відомості, що містяться в анекдотах є вигаданими, збіги імен і назв - випадковими.
У вас є цікаві анекдоти і ви б хотіли, щоб вони були розміщенні у нас сайті? Надсилайте нам анекдоти на електронну пошту. При бажанні: публікуємо автора анекдоту!
Якщо Ви автор мему, який був розміщений у нас на сайті, і ви не хочете щоб він був тут розміщений - напишіть нам і цей мем буде видалений з нашого сайту. Також під кожним мемом можливо розміщення автора!!!
Матеріали доступні для передруку в ЗМІ тільки з обов'язковим посиланням на джерело - rozdil.lviv.ua
Наш збірник поповнюється щодня (в середньому 12 анекдотів кожен день протягом 4 років, а це 559818 читачів, 62551 позитивних оцінок, 7042 негативних оцінок) новими короткими, прикольними та смішними анекдотами і на сьогодні тут зібрано 15293 анекдота Заходьте на наш сайт щодня, щоб приємно провести час...