Ти вся така підтягнута, граціозна, як тобі це вдається?...(Збірник українських анекдотів №2867)

- Ти вся така підтягнута, граціозна, як тобі це вдається?
- Я займаюся народними танцями.
- Як цікаво! А якими?
- Стриптиз.
- А ... хіба це... народні танці?!
- Ну... не знаю, народу подобається...

Тема анекдоту: без теми22

анекдот №2867

Посилання
на анекдот
140, Дата: --- ---, Автор: --- ---

+
2

Дата останнього голосу:2024-03-28Що таке анекдот? Це коротка (іноді не дуже...))) жартівлива оповідь в якій висміюють когось або щось.
Анекдоти є творами народної творчості. Адміністрація сайту rozdil.lviv.ua не ставить перед собою мети ображати честь або гідність громадян. Відомості, що містяться в анекдотах є вигаданими, збіги імен і назв - випадковими.
У вас є цікаві анекдоти і ви б хотіли, щоб вони були розміщенні у нас сайті? Надсилайте нам анекдоти на електронну пошту. При бажанні: публікуємо автора анекдоту!
Якщо Ви автор мему, який був розміщений у нас на сайті, і ви не хочете щоб він був тут розміщений - напишіть нам і цей мем буде видалений з нашого сайту. Також під кожним мемом можливо розміщення автора!!!
Матеріали доступні для передруку в ЗМІ тільки з обов'язковим посиланням на джерело - rozdil.lviv.ua
Наш збірник поповнюється щодня (в середньому 12 анекдотів кожен день протягом 4 років, а це 559818 читачів, 62551 позитивних оцінок, 7042 негативних оцінок) новими короткими, прикольними та смішними анекдотами і на сьогодні тут зібрано 15294 анекдота Заходьте на наш сайт щодня, щоб приємно провести час...