Викликали? - Так нам потрібно зробити ремонт. - Робити...(Збірник українських анекдотів №5397)

- Викликали?
- Так нам потрібно зробити ремонт.
- Робити ми вам ремонт не будемо, але дамо інструменти щоб ви самі зробили. Тримайте шуруповерт. Я знаю, що вам треба ще болгарка і перфоратор, але я вам його давати не буду. Як це чому? Вони гучно працюють. Ваші сусіди почнуть злитися. Почекаємо коли вони вас затоплять... Вот тоді вже...

Тема анекдоту: Війна21Дата розміщення: 10 травня 2022р.

анекдот №5397

Посилання
на анекдот
865, Дата: --- ---, Автор: --- ---

+


Кількість анекдотів:
за сьогодні:5
за тиждень:41
за місяць:276
всього:14785

Що таке анекдот? Це коротка (іноді не дуже...))) жартівлива оповідь в якій висміюють когось або щось.
Анекдоти є творами народної творчості. Адміністрація сайту rozdil.lviv.ua не ставить перед собою мети ображати честь або гідність громадян. Відомості, що містяться в анекдотах є вигаданими, збіги імен і назв - випадковими.
У вас є цікаві анекдоти і ви б хотіли, щоб вони були розміщенні у нас сайті? Надсилайте нам анекдоти на електронну пошту. При бажанні: публікуємо автора анекдоту!
Якщо Ви автор мему, який був розміщений у нас на сайті, і ви не хочете щоб він був тут розміщений - напишіть нам і цей мем буде видалений з нашого сайту. Також під кожним мемом можливо розміщення автора!!!
Матеріали доступні для передруку в ЗМІ тільки з обов'язковим посиланням на джерело - rozdil.lviv.ua
Наш збірник поповнюється щодня (в середньому 13 анекдотів кожен день протягом 4 років, а це 511186 читачів, 57325 позитивних оцінок, 6173 негативних оцінок) новими короткими, прикольними та смішними анекдотами і на сьогодні тут зібрано 14785 анекдотів Заходьте на наш сайт щодня, щоб приємно провести час...