Син каже матері: - Я більше в школу не піду...(Збірник українських анекдотів №6872)

Син каже матері:
- Я більше в школу не піду.
- Чому?
- Та ну її, цю школу. Знову будуть бити підручником по голові, почнуть з рогатки цілитися, а потім ще підніжку поставлять. Не піду.
- Ні, синку, ти повинен йти в школу, - каже мати. - По-перше, ти вже дорослий, сорок років виповнилося, а по-друге, ти ж директор школи.

Тема анекдоту: Вчитель52Дата розміщення: 6 липня 2022р.

анекдот №6872

Посилання
на анекдот
1410, Дата: 2024-01-13, Автор: --- ---

+3
Дата останнього голосу:2024-01-26


Кількість анекдотів:
за сьогодні:0
за тиждень:35
за місяць:220
всього:14813

Що таке анекдот? Це коротка (іноді не дуже...))) жартівлива оповідь в якій висміюють когось або щось.
Анекдоти є творами народної творчості. Адміністрація сайту rozdil.lviv.ua не ставить перед собою мети ображати честь або гідність громадян. Відомості, що містяться в анекдотах є вигаданими, збіги імен і назв - випадковими.
У вас є цікаві анекдоти і ви б хотіли, щоб вони були розміщенні у нас сайті? Надсилайте нам анекдоти на електронну пошту. При бажанні: публікуємо автора анекдоту!
Якщо Ви автор мему, який був розміщений у нас на сайті, і ви не хочете щоб він був тут розміщений - напишіть нам і цей мем буде видалений з нашого сайту. Також під кожним мемом можливо розміщення автора!!!
Матеріали доступні для передруку в ЗМІ тільки з обов'язковим посиланням на джерело - rozdil.lviv.ua
Наш збірник поповнюється щодня (в середньому 13 анекдотів кожен день протягом 4 років, а це 515070 читачів, 57626 позитивних оцінок, 6245 негативних оцінок) новими короткими, прикольними та смішними анекдотами і на сьогодні тут зібрано 14813 анекдотів Заходьте на наш сайт щодня, щоб приємно провести час...