Стоять три друга брехуни і розмовляють: Перший каже: У мене...(Збірник українських анекдотів №8048)

Стоять три друга брехуни і розмовляють:
Перший каже: У мене цьогоріч в саду таке яблуко вродило, що поклав на табуретку і табуретка зламалась!
Другий: А у мене таке вродило, що поклав на стіл і стіл зламався!
Третій: А у мене таке вродило, що ледве на віз погрузив!
Перші двоє:
- І що віз поламався?
- Ні, хробак виліз і коня зжер!

Тема анекдоту: без теми44Дата розміщення: 17 серпня 2022р.

анекдот №8048

Посилання
на анекдот
39, Дата: --- ---, Автор: --- ---

+
4

Дата останнього голосу:2024-03-26Що таке анекдот? Це коротка (іноді не дуже...))) жартівлива оповідь в якій висміюють когось або щось.
Анекдоти є творами народної творчості. Адміністрація сайту rozdil.lviv.ua не ставить перед собою мети ображати честь або гідність громадян. Відомості, що містяться в анекдотах є вигаданими, збіги імен і назв - випадковими.
У вас є цікаві анекдоти і ви б хотіли, щоб вони були розміщенні у нас сайті? Надсилайте нам анекдоти на електронну пошту. При бажанні: публікуємо автора анекдоту!
Якщо Ви автор мему, який був розміщений у нас на сайті, і ви не хочете щоб він був тут розміщений - напишіть нам і цей мем буде видалений з нашого сайту. Також під кожним мемом можливо розміщення автора!!!
Матеріали доступні для передруку в ЗМІ тільки з обов'язковим посиланням на джерело - rozdil.lviv.ua
Наш збірник поповнюється щодня (в середньому 12 анекдотів кожен день протягом 4 років, а це 557971 читачів, 62119 позитивних оцінок, 6995 негативних оцінок) новими короткими, прикольними та смішними анекдотами і на сьогодні тут зібрано 15267 анекдотів Заходьте на наш сайт щодня, щоб приємно провести час...