Йдуть два студенти. Бачать на балконі 5-го поверху палку копченої...(Збірник українських анекдотів №8128)

Йдуть два студенти. Бачать на балконі 5-го поверху палку копченої ковбаси на мотузці. Один залишається на стрьомі, інший лізе по балконах вгору. До нижнього підходить поліцейський.
- Що ти тут стоїш?
- Так ось - (показує на другого) - подарунки на Новий рік вішаємо.
- Так зараз же травень!
- Серйозно? Валєєєєра! Знімай ковбасу і злазь, я тобі казав, що Новий рік взимку!Смайлики анекдотівСмайлики анекдотівСмайлики анекдотів

Тема анекдоту: Студенти54Дата розміщення: 22 серпня 2022р.

анекдот №8128

Посилання
на анекдот
Анекдоти в картинках
Анекдоти в картинках
83, Дата: --- ---, Автор: --- ---

+
4

Дата останнього голосу:2024-06-01

Що таке анекдот? Це коротка (іноді не дуже...))) жартівлива оповідь в якій висміюють когось або щось.
Анекдоти є творами народної творчості. Адміністрація сайту rozdil.lviv.ua не ставить перед собою мети ображати честь або гідність громадян. Відомості, що містяться в анекдотах є вигаданими, збіги імен і назв - випадковими.
У вас є цікаві анекдоти і ви б хотіли, щоб вони були розміщенні у нас сайті? Надсилайте нам анекдоти на електронну пошту. При бажанні: публікуємо автора анекдоту!
Якщо Ви автор мему, який був розміщений у нас на сайті, і ви не хочете щоб він був тут розміщений - напишіть нам і цей мем буде видалений з нашого сайту. Також під кожним мемом можливо розміщення автора!!!
Матеріали доступні для передруку в ЗМІ тільки з обов'язковим посиланням на джерело - rozdil.lviv.ua
Наш збірник поповнюється щодня (в середньому 12 анекдотів кожен день протягом 4 років, а це 780525 читачів, 69122 позитивних оцінок, 8999 негативних оцінок) новими короткими, прикольними та смішними анекдотами і на сьогодні тут зібрано 15923 анекдота Заходьте на наш сайт щодня, щоб приємно провести час...ВСІ АНЕКДОТИМеми війниВеселі картинки Архів анекдотів Анекдоти 22 липняРЕЙТИНГ АНЕКДОТІВ ЄвреїІванЇжаІнопланетяниАвтобусАдвокатАлкогольАптекаАрміяБлондинкиВідпусткаВійнаВесілляВовочкаВчительГазетаГаляГрибиГрошіДень народженняДепутатДраконЖінкиЗимаКаваКолобокКомп’ютерКорабліКотиЛікарЛітакЛукашенкоМагазинМашиниМишіМоскальМузикаНародні прикметиНовий рікОголошенняОксанаПивоПогодаПоліціяПолюванняПутінП’ятницяРіздвоРибалкаСантехнікСвекрухаСексСелоСпортСтоматологСтудентиТвариниТелевізорТелефонТещаФутболЦиганиЧайЧоловікШколаШоколад