Олімпіада. Біг на 100 метрів. Вболівальники підбадьорюють своїх. Американці...(Збірник українських анекдотів №8619)

Олімпіада. Біг на 100 метрів. Вболівальники підбадьорюють своїх.
Американці:
- Гоу! Гоу! Гоу!
Іспанці:
- Рапідо! Рапідо! Рапідо!
Німці:
- Шнель! Шнель! Шнель!
Українці:
- Якого х... ти стоїш?!

Тема анекдоту: Спорт22Дата розміщення: 11 вересня 2022р.

анекдот №8619

Посилання
на анекдот
965, Дата: --- ---, Автор: --- ---

+
1

Дата останнього голосу:2024-02-10Що таке анекдот? Це коротка (іноді не дуже...))) жартівлива оповідь в якій висміюють когось або щось.
Анекдоти є творами народної творчості. Адміністрація сайту rozdil.lviv.ua не ставить перед собою мети ображати честь або гідність громадян. Відомості, що містяться в анекдотах є вигаданими, збіги імен і назв - випадковими.
У вас є цікаві анекдоти і ви б хотіли, щоб вони були розміщенні у нас сайті? Надсилайте нам анекдоти на електронну пошту. При бажанні: публікуємо автора анекдоту!
Якщо Ви автор мему, який був розміщений у нас на сайті, і ви не хочете щоб він був тут розміщений - напишіть нам і цей мем буде видалений з нашого сайту. Також під кожним мемом можливо розміщення автора!!!
Матеріали доступні для передруку в ЗМІ тільки з обов'язковим посиланням на джерело - rozdil.lviv.ua
Наш збірник поповнюється щодня (в середньому 12 анекдотів кожен день протягом 4 років, а це 559818 читачів, 62551 позитивних оцінок, 7042 негативних оцінок) новими короткими, прикольними та смішними анекдотами і на сьогодні тут зібрано 15300 анекдотів Заходьте на наш сайт щодня, щоб приємно провести час...