Їде потяг Львів-Київ. І раптом машиніст побачив, що на колії...(Збірник українських анекдотів №8718)

Їде потяг Львів-Київ. І раптом машиніст побачив, що на колії сидить москаль. Потяг зходить з рейок, їде через ліс, долину, поле кукурудзи, виїжджає на колію і їде далі. До машиніста заходить провідниця і питає:
- Що то було?
Машиніст відповідає:
- То москаль на колії сидів.
- Так треба було давити.
- Та в кукурудзі тільки наздогнав.

Тема анекдоту: Москаль222Дата розміщення: 18 вересня 2022р.

анекдот №8718

Посилання
на анекдот
575, Дата: --- ---, Автор: --- ---

+


Кількість анекдотів:
за сьогодні:0
за тиждень:36
за місяць:271
всього:14780

Що таке анекдот? Це коротка (іноді не дуже...))) жартівлива оповідь в якій висміюють когось або щось.
Анекдоти є творами народної творчості. Адміністрація сайту rozdil.lviv.ua не ставить перед собою мети ображати честь або гідність громадян. Відомості, що містяться в анекдотах є вигаданими, збіги імен і назв - випадковими.
У вас є цікаві анекдоти і ви б хотіли, щоб вони були розміщенні у нас сайті? Надсилайте нам анекдоти на електронну пошту. При бажанні: публікуємо автора анекдоту!
Якщо Ви автор мему, який був розміщений у нас на сайті, і ви не хочете щоб він був тут розміщений - напишіть нам і цей мем буде видалений з нашого сайту. Також під кожним мемом можливо розміщення автора!!!
Матеріали доступні для передруку в ЗМІ тільки з обов'язковим посиланням на джерело - rozdil.lviv.ua
Наш збірник поповнюється щодня (в середньому 13 анекдотів кожен день протягом 4 років, а це 511186 читачів, 57325 позитивних оцінок, 6173 негативних оцінок) новими короткими, прикольними та смішними анекдотами і на сьогодні тут зібрано 14780 анекдотів Заходьте на наш сайт щодня, щоб приємно провести час...