70-річна старенька викликає майстра, щоб він полагодив несправний котел. Приходить...(Збірник українських анекдотів №8859)

70-річна старенька викликає майстра, щоб він полагодив несправний котел. Приходить майстер, за 5 хвилин все лагодить і каже:
- З вас 500 гривень.
- А чому так дорого? Ви ж витратили на це всього 5 хвилин!
- Ми беремо мінімум як за годину роботи, а година якраз і коштує 500 гривень.
- Добре, тоді ось вам граблі, поможіть мені зібрати листя у дворі за 55 хвилин, які залишилися!Смайлики анекдотівСмайлики анекдотівСмайлики анекдотів

Тема анекдоту:без теми17Дата розміщення: 28 вересня 2022р.

анекдот №8859

Посилання
на анекдот
Анекдоти в картинках
Анекдоти в картинках
381, Дата: --- ---, Автор: --- ---

+
1

Дата останнього голосу:2024-01-30Що таке анекдот? Це коротка (іноді не дуже...))) жартівлива оповідь в якій висміюють когось або щось.
Анекдоти є творами народної творчості. Адміністрація сайту rozdil.lviv.ua не ставить перед собою мети ображати честь або гідність громадян. Відомості, що містяться в анекдотах є вигаданими, збіги імен і назв - випадковими.
У вас є цікаві анекдоти і ви б хотіли, щоб вони були розміщенні у нас сайті? Надсилайте нам анекдоти на електронну пошту. При бажанні: публікуємо автора анекдоту!
Якщо Ви автор мему, який був розміщений у нас на сайті, і ви не хочете щоб він був тут розміщений - напишіть нам і цей мем буде видалений з нашого сайту. Також під кожним мемом можливо розміщення автора!!!
Матеріали доступні для передруку в ЗМІ тільки з обов'язковим посиланням на джерело - rozdil.lviv.ua
Наш збірник поповнюється щодня (в середньому 12 анекдотів кожен день протягом 4 років, а це 586242 читачів, 64904 позитивних оцінок, 7928 негативних оцінок) новими короткими, прикольними та смішними анекдотами і на сьогодні тут зібрано 15532 анекдота Заходьте на наш сайт щодня, щоб приємно провести час...
 ВСІ АНЕКДОТИМеми війниВеселі картинки Архів анекдотів Анекдоти 21 травняРЕЙТИНГ АНЕКДОТІВ ЄвреїІванЇжаІнопланетяниАвтобусАдвокатАлкогольАптекаАрміяБлондинкиВідпусткаВійнаВесілляВовочкаВчительГазетаГаляГрибиГрошіДень народженняДепутатДраконЖінкиЗимаКаваКолобокКомп’ютерКорабліКотиЛікарЛітакЛукашенкоМагазинМашиниМишіМоскальМузикаНародні прикметиНовий рікОголошенняОксанаПивоПогодаПоліціяПолюванняПутінП’ятницяРіздвоРибалкаСантехнікСвекрухаСексСелоСпортСтоматологСтудентиТвариниТелевізорТелефонТещаФутболЦиганиЧайЧоловікШколаШоколад