Чоловік потрапляє до пекла. Йому кажуть: - Ти не сильно...(Збірник українських анекдотів №8911)

Чоловік потрапляє до пекла. Йому кажуть:
- Ти не сильно нагрішив, тому ми дозволяємо вибрати собі катування самостійно.
Проходить у першу кімнату, а там смажать людей на сковороді. Йому не підходить і він іде. У наступній - голки вставляють під шкіру.
- Це теж боляче.
У третій кімнаті стоять чоловіки по коліна в лайні та курять.
- Ось це на мене, хоч і смердить, мабуть, кращого немає.
Встає у лайно. Дістає цигарку, закурює. І тут йому:
- Все перекур закінчено, доїдаємо...Смайлики анекдотівСмайлики анекдотівСмайлики анекдотів

Тема анекдоту: без теми32Дата розміщення: 1 жовтня 2022р.

анекдот №8911

Посилання
на анекдот
Анекдоти в картинках
Анекдоти в картинках
1201, Дата: --- ---, Автор: --- ---

+
5

Дата останнього голосу:2024-03-13Що таке анекдот? Це коротка (іноді не дуже...))) жартівлива оповідь в якій висміюють когось або щось.
Анекдоти є творами народної творчості. Адміністрація сайту rozdil.lviv.ua не ставить перед собою мети ображати честь або гідність громадян. Відомості, що містяться в анекдотах є вигаданими, збіги імен і назв - випадковими.
У вас є цікаві анекдоти і ви б хотіли, щоб вони були розміщенні у нас сайті? Надсилайте нам анекдоти на електронну пошту. При бажанні: публікуємо автора анекдоту!
Якщо Ви автор мему, який був розміщений у нас на сайті, і ви не хочете щоб він був тут розміщений - напишіть нам і цей мем буде видалений з нашого сайту. Також під кожним мемом можливо розміщення автора!!!
Матеріали доступні для передруку в ЗМІ тільки з обов'язковим посиланням на джерело - rozdil.lviv.ua
Наш збірник поповнюється щодня (в середньому 12 анекдотів кожен день протягом 4 років, а це 603027 читачів, 65805 позитивних оцінок, 8093 негативних оцінок) новими короткими, прикольними та смішними анекдотами і на сьогодні тут зібрано 15593 анекдота Заходьте на наш сайт щодня, щоб приємно провести час...ВСІ АНЕКДОТИМеми війниВеселі картинки Архів анекдотів Анекдоти 30 травняРЕЙТИНГ АНЕКДОТІВ ЄвреїІванЇжаІнопланетяниАвтобусАдвокатАлкогольАптекаАрміяБлондинкиВідпусткаВійнаВесілляВовочкаВчительГазетаГаляГрибиГрошіДень народженняДепутатДраконЖінкиЗимаКаваКолобокКомп’ютерКорабліКотиЛікарЛітакЛукашенкоМагазинМашиниМишіМоскальМузикаНародні прикметиНовий рікОголошенняОксанаПивоПогодаПоліціяПолюванняПутінП’ятницяРіздвоРибалкаСантехнікСвекрухаСексСелоСпортСтоматологСтудентиТвариниТелевізорТелефонТещаФутболЦиганиЧайЧоловікШколаШоколад