Секретарка входить в кабінет шефа: - Шеф, тут один з...(Збірник українських анекдотів №9223)

Секретарка входить в кабінет шефа:
- Шеф, тут один з ваших співробітників хоче поговорити з вами про надбавку.
- Скажіть, що мене немає.
- Це неможливо, ця людина точно знає, що ви на місці.
- Хто ж вона?
- Це я, шеф.

Тема анекдоту: без теми17Дата розміщення: 25 жовтня 2022р.

анекдот №9223

Посилання
на анекдот
929, Дата: --- ---, Автор: --- ---

+
1

Дата останнього голосу:2024-04-19Що таке анекдот? Це коротка (іноді не дуже...))) жартівлива оповідь в якій висміюють когось або щось.
Анекдоти є творами народної творчості. Адміністрація сайту rozdil.lviv.ua не ставить перед собою мети ображати честь або гідність громадян. Відомості, що містяться в анекдотах є вигаданими, збіги імен і назв - випадковими.
У вас є цікаві анекдоти і ви б хотіли, щоб вони були розміщенні у нас сайті? Надсилайте нам анекдоти на електронну пошту. При бажанні: публікуємо автора анекдоту!
Якщо Ви автор мему, який був розміщений у нас на сайті, і ви не хочете щоб він був тут розміщений - напишіть нам і цей мем буде видалений з нашого сайту. Також під кожним мемом можливо розміщення автора!!!
Матеріали доступні для передруку в ЗМІ тільки з обов'язковим посиланням на джерело - rozdil.lviv.ua
Наш збірник поповнюється щодня (в середньому 12 анекдотів кожен день протягом 4 років, а це 557971 читачів, 62119 позитивних оцінок, 6995 негативних оцінок) новими короткими, прикольними та смішними анекдотами і на сьогодні тут зібрано 15267 анекдотів Заходьте на наш сайт щодня, щоб приємно провести час...