Українець розповідає про кориду в Іспанії: - Ну, а арена...(Збірник українських анекдотів №9446)

Українець розповідає про кориду в Іспанії: - Ну, а арена така гарна, на трибунах - іспанський чоловіки, всі такі гарні, спокійні, іспанські жінки - гарні, спокійні. Випустили бика на арену - великий такий бик, спокійний. Тореадор вийшов - гарний, спокійний ... І тут тореадор дістав комуняцький прапор! .. Бл... куме, таке почалося!

Тема анекдоту: без теми99Дата розміщення: 6 листопада 2022р.

анекдот №9446

Посилання
на анекдот
166, Дата: --- ---, Автор: --- ---

+


Кількість анекдотів:
за сьогодні:0
за тиждень:35
за місяць:234
всього:14802

Що таке анекдот? Це коротка (іноді не дуже...))) жартівлива оповідь в якій висміюють когось або щось.
Анекдоти є творами народної творчості. Адміністрація сайту rozdil.lviv.ua не ставить перед собою мети ображати честь або гідність громадян. Відомості, що містяться в анекдотах є вигаданими, збіги імен і назв - випадковими.
У вас є цікаві анекдоти і ви б хотіли, щоб вони були розміщенні у нас сайті? Надсилайте нам анекдоти на електронну пошту. При бажанні: публікуємо автора анекдоту!
Якщо Ви автор мему, який був розміщений у нас на сайті, і ви не хочете щоб він був тут розміщений - напишіть нам і цей мем буде видалений з нашого сайту. Також під кожним мемом можливо розміщення автора!!!
Матеріали доступні для передруку в ЗМІ тільки з обов'язковим посиланням на джерело - rozdil.lviv.ua
Наш збірник поповнюється щодня (в середньому 13 анекдотів кожен день протягом 4 років, а це 513767 читачів, 57525 позитивних оцінок, 6235 негативних оцінок) новими короткими, прикольними та смішними анекдотами і на сьогодні тут зібрано 14802 анекдота Заходьте на наш сайт щодня, щоб приємно провести час...