«Є люди, які народилися на світ, щоб йти по життю наодинці, це не погано і не добре, це життя»— Пауло Коельйо
«Є люди, які народилися на світ, щоб йти по життю наодинці, це не погано і не добре, це життя»— Пауло Коельйо
Жінки як квіти - всі різні... А кожна гарна по-своєму...
Велич людини не в тому, щоб ніколи не падати, а в тому, щоб підніматися кожного разу, коли падаєш
Один хороший вчинок нікого не робить хорошою людиною
Неможливо - це всього лише гучне слово, за яким ховаються маленькі люди. Їм простіше жити в звичному світі, ніж знайти в собі сили щось змінити. Немож...
Для того, щоб навчитися говорити правду людям, треба навчитися говорити її самому собі
Для врятування держави достатньо однієї великої людини
Не бійтеся ворогів, що нападають на вас. Бійтеся друзів, що лестять вам
Коли я ненавиджу, я ніби щось віднімаю у себе; коли ж я люблю, - я цим збагачуюсь
Подорож робить хорошу людину кращою, а погану людину – гіршою
Ніколи не пізно стати тією людиною, бути якою ви завжди мріяли