«Якщо ти байдужий до страждань інших, ти не заслуговуєш називатися людиною»— Сааді
«Якщо ти байдужий до страждань інших, ти не заслуговуєш називатися людиною»— Сааді
Зможеш вселити собі, що ти все можеш і ти все зможеш
Щастя - це всього лише вміння не псувати собі настрій і не давати цього робити іншим.
А чи треба тобі знати те, що не знаєш, якщо не знаєш, що тобі треба?..
Кращий тип людей - це люди, які приходять у ваше життя, і змушують вас бачити сонце там, де ви раніше бачили хмари.
Ви думаєте, все так просто? Ви маєте рацію, все просто. Але зовсім не так
Не треба битись в стінку головою. Принижувати у сльозах себе. Цінуй людей, які завжди з тобою. Забудь усіх, що зрадили тебе.
Дивуєшся дорогоцінності мови нашої: в ній що не звук, то подарунок, все крупно, зернисто, як самі перла
Час, витрачений з задоволенням, не був витрачений даремно
Від лікарів і вчителів зазвичай вимагають дива, але якщо диво здійснюється - ніхто не дивується
У будь-якого шансу ... є свій термін придатності...