Цитата №1729
«Найкраще місто те де людина щаслива»— Еріх Марія Ремарк
«Найкраще місто те де людина щаслива»— Еріх Марія Ремарк
Щоб увійти у безсмертя, людина мусить скласти два екзамени: один перед сучасниками, другий - перед історією
Війна - це ж не просто хто кого перестріляє. Війна - це хто кого передумає
Жити потрібно зі смаком, поки ще є апетит.
Ніколи не забувайте про людей, які завжди знаходять час, щоб дізнатися, як у вас справи...
Зростання мудрості можна точно вимірювати ступенем зменшення злоби
Дерево саджає людина, а вирощує природа
Весь сенс не в тому, як ви виглядаєте, а в тому, чи задоволені ви собою
Я використовувала свою уяву, щоб пофарбувати траву в той колір, у який мені хочеться
Кокон - кінець шляху для гусениці, але початок життя для метелика
Обхитрувати власну неспроможність. Обійти заборони. Піднятися вище. Досягти небес