«Немає нічого більш втомливого, ніж бути присутнім при тому, як людина демонструє свій розум. Особливо, якщо розуму немає»— Еріх Марія Ремарк
«Немає нічого більш втомливого, ніж бути присутнім при тому, як людина демонструє свій розум. Особливо, якщо розуму немає»— Еріх Марія Ремарк
Усе те, що лежить позаду нас і те, що лежить перед нами, - дрібниці порівняно з тим, що лежить всередині нас
Іноді... докопатися до правди, хочеться закопати її назад.
Жодна людина не народжується успішною
Сварки не продовжувались би так довго, якщо б винною була лише одна сторона
Великі зміни, що відбуваються у нашому житті, - це певною мірою другий шанс
Єдиним недоліком хороших книг є те, що зазвичай вони породжують багато поганих
Якщо ти знаєш засіб зміцнити тіло, загартувати волю, облагородити серце, витончив розум і врівноважити розум - значить ти вихователь
Я розумію, що роки, звичайно візьмуть своє. Але треба стежити, щоб вони випадково не прихопили зайвого...
Посилати людей на війну ненавченими - означає зраджувати їх
Зла людина схожа на вугілля: якщо не палить, то чорнить тебе