12 Жовтня 2021р.

У Львові пройшов перший всеукраїнський турнір з класичного пауерліфтингу «West powerlifting cup»

10 жовтня у Львові завершився перший всеукраїнський турнір з класичного пауерліфтингу «West powerlifting cup», в якому взяли участь 97 спортсменів з 6 областей України.

Впродовж трьох днів спортсмени у напруженій боротьбі змагалися за медалі та призи турніру. Найбільш жорстка боротьба була за перемогу в абсолютній першості серед юнаків, дівчат, юніорів, юніорок, чоловіків та жінок. Серед дівчат перемогу в абсолютній першості виборола цьогорічна чемпіонка світу з класичного пауерліфтингу серед дівчат, представниця Львівщини Станько Софія, яка у ваговій категорії до 57 кг продемонструвала суму триборства 305 кг.

Серед юнаків найсильнішим серед всіх вагових категорій став представник Закарпаття Ілля Ковач , який у ваговій категорії до 105 кг зібрав суму триборства 670 кг. Серед юніорок найсильнішою стала Тетяна Каськів з Тернополя із сумою триборства 245 кг у ваговій категорії до 47 кг. Логвін Віктор зі Львова в результаті напруженої боротьбі став володарем перемоги в абсолютній першості серед юніорів. Результат Віктора склав 670 кг у ваговій категорії до 105 кг.

Спортивна сім’я Королів не дала шансів суперникам на перемогу в абсолютній першості серед чоловіків та жінок. Серед жінок абсолютною переможницею першого всеукраїнського турніру з класичного пауерліфтингу «West powerlifting cup» стала Ярина Король із сумою триборства 350 кг у ваговій категорії до 57 кг. А вже на наступний день Іван Король виборов перемогу в абсолютній першості серед чоловіків з результатом 695 кг у ваговій категорії до 83 кг.