19 Лютого 2021р.

12 борців з Львівської області готуються до старту на міжнародному турнірі


У Києві на базі спортивного комплексу «Атлет» у середу, 24 лютого, стартує міжнародний турнір United World Wrestling з вільної, жіночої та грекоримської боротьби, присвячений видатним українським борцям та тренерам.

міжнародний турнір United World Wrestling

«Цей турнір стане однією з найзнаковіших подій 2021 року в борцівському світі. Після тривалої перерви в змаганнях по всьому світу, саме ці змагання стануть трампліном, де команди з різних країн зможуть перевірити своїх найперспективніших борців. Оскільки Київський турнір є єдиним офіційним турніром United World Wrestling в лютому, то до столиці України з’їдеться рекордна кількість країн учасниць. Очікуються представники 35 країн світу з усіх континентів», – розповідають у національний асоціації спортивної боротьби.

У складі національної збірної на змаганнях виступатимуть і 12 представників Львівщини. Це, зокрема, Олексій Доманицький, Юрій Ідзінський, Данило Стасюк, Євген Дубовий, Христина-Зоряна Демко, Олександра Хоменець, Оксана Чудик, Манола Скобельська, Оксана Лівач, Тетяна Кіт, Юлія Ткач та Алла Черкасова.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Таблиці множення та ділення

72-й сезон руху поїздів розпочався у Львівській дитячій залізниці

Львівська область отримала від німецьких благодійників 4 пожежні авто

Як порахувати відсоток від числа

Як порахувати піднесення до степеня (таблиця)

Дві бронзові медалі вибороли веслувальники зі Львівщини на етапі Кубка світу

Як обрізати фото в Фотошоп CS6

Скільки байт в кілобайті, мегабайті, гігабайті...