3 Червня 2022р.

Вело та пішохідний маршрут завдовжки у 100 кілометрів об’єднав Трускавецьку, Бориславську та Східницьку територіальну громади


3 червня 2022 р. в Бориславі на території гірськолижного комплексу «Буковиця» відбулося урочисте відкриття проєкту «ВелоБескиди», який реалізували управління туризму та курортів Львівської обласної військової адміністрації разом з Бориславською, Трускавецькою, Східницькою територіальними громадами.

Проєкт має на меті розвинути туристичну інфраструктуру регіону та популяризувати територію сприятливу для активного й здорового відпочинку. У межах проєкту проклали та розбудували пішохідно-трекінгову та велосипедну інфраструктуру і створили безпечні умови для туристів, які здійснюють свої мандрівки гірськими територіями Львівської області. Окрасою проєкту стала збудована 15-метрова оглядова вежа на горі Цюхів Верх біля села Орів, з якої відкривається незабутній вид на цілий регіон.

У межах проєкту облаштували також байк-парк, встановили інформаційні туристичні знаки, створили веломайстерню та веломийку для туристів; облаштували велодоріжки та велотраси різної складності, загальною протяжністю 34,32 км, проклали пішохідні туристичні маршрути загальною протяжністю 59,64 км та облаштували оздоровчий шлях - «теренкур».

Опісля презентації велоспільнота мала змогу протестувати новий маршрут та оцінити якість збудованої інфраструктури.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Таблиці множення та ділення

72-й сезон руху поїздів розпочався у Львівській дитячій залізниці

Львівська область отримала від німецьких благодійників 4 пожежні авто

Як порахувати відсоток від числа

Як порахувати піднесення до степеня (таблиця)

Дві бронзові медалі вибороли веслувальники зі Львівщини на етапі Кубка світу

Як обрізати фото в Фотошоп CS6

Скільки байт в кілобайті, мегабайті, гігабайті...