Естафета миру – марафон пересувних виставок дитячих шедеврів

15 березня 2023р.
4

Естафету миру започаткував БФ «Львівська дитяча галерея» у лютому 2022 року у межах заходів ХХ Міжнародного форуму дитячого мистецтва «Золотий мольберт». Це потужний марафон дитячого мистецтва, який вже більше року крокує по різних країнах світу та згуртовує навколо себе вірних друзів, щоб якомога більше країн підтримали європейський вибір України у її боротьбі за незалежність.

Естафета миру народилась в Україні експозиціями виставок монументального та станкового дитячого мистецтва: «Ангели миру» і «Молитва за Перемогу України», які відкрив начальник Львівської ОВА Максим Козицький у Львові - у парку «На «Валах» та у Національному музеї імені Андрея Шептицького.

Всі ці шедеври створені дітьми з тимчасово окупованих територій України під егідою Благодійного фонду «Львівська дитяча галерея» за ініціативи засновниці Ольги Михайлюк у партнерстві з почесними членами Фонду: Олегом Паскою, Іриною Грималяк, Сергієм Гричанком, Юлією Сліпіч, Наталією Фляк і багатьми іншими патріотами України.

«Естафета миру, представлена експозиціями пересувних виставок дитячих шедеврів у музеях і галереях світу, розповідає образотворчою мовою наших дітей про бажання України жити в мирі. Вона розкриває світ дітей у їхніх спогадах, думках і мріях, які зафіксовані на полотні чи аркуші паперу та дає можливість побачити дитячими очима їхнє минуле, відчути їхнє сьогодення і заглянути, яким вони хочуть бачити своє щасливе майбутнє!», - зазначає співзасновниця марафону Ольга Михайлюк.

Естафета миру - це також зустрічі з цікавими людьми та творче спілкування на арттерапевтичних майстер-класах, які організовують як у віртуальному просторі, так і на живо в артрезиденціях України й країн-партнерів.

«Естафета миру - наче маленька брунька на велетенському світовому дереві Формули Миру Володимира Зеленського, що розпустила живі листочки у вигляді дитячих шедеврів, які звернені до світу у щирій підтримці України у її європейському виборі», - додає Ольга Михайлюк.

У 2022 році експозиції виставок дитячого мистецтва відбулися у галереях та музеях 16 країн світу.

Більше про марафон «Естафета Миру» та Міжнародний форум дитячого мистецтва «Золотий мольберт» можна дізнатися на сайті Львівської дитячої галереї за покликанням: https://artclass.lviv.ua/uk/ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Макети календарних сіток на 2025 рік

Алла Белінська стала чемпіонкою рейтингового турніру в Хорватії

Як створити колонки в InDesign

У Львові нагородили учасників ХХХІІ обласних комплексних змагань «Спортивні Ігри Львівщини»

Як відремонтувати кнопку живлення комп’ютера

Як зменшити споживання електроенергії і розвантажити енергосистему країни

На чемпіонаті України серед ветеранів перемогла збірна важкоатлетів Львівщини

Боксери з Львівщини здобули перемогу на молодіжному чемпіонаті України