16 Березня 2023р.

У приміських та міжміських автобусах Львівської області встановили перші пристрої для безготівкового розрахунку за проїзд


Наразі пристрої працюватимуть у тестовому режимі. 15 березня, в автобусах Львівської області встановили перші пристрої для безготівкового розрахунку за проїзд. Ініціативу реалізують в межах співпраці Львівської ОВА з інвестором із впровадження АСООП «Smart Ticket Technology» та українським постачальником обладнання «Реноме Смарт». Передбачено, що впродовж кількох днів встановлять 26 пристроїв, які працюватимуть у тестовому режимі.

«Перші 26 пристроїв для безготівкового розрахунку вже встановлюють в автобусах на маршрутах Рава-Руського напрямку. Коли усі валідатори встановлять, розпочнеться пілотний етап проєкту. В його межах перевірять обладнання й систему, проведуть тестові платежі. Несправності та зауваження, які можуть виникнути у тестовий період, оперативно виправлятимуть», - наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

За словами представника «Smart Ticket Technology» Антона Вішталюка, кожен пристрій матиме прив’язку до свого маршруту та відповідну тарифну сітку, оскільки в області діють різні тарифи. Загалом встановлення першої партії валідаторів займе кілька днів.

Нагадаємо, Львівська область першою в Україні запровадить електронний квиток у приміських та міжміських автобусних маршрутах в межах області. Послуга безготівкового розрахунку в автобусах Львівщини має запрацювати у середині літа 2023 року.