Львівська ОВА передала чергову партію автобусів «Школярик» для громад

1 травня 2023р.
3

Шкільні автобуси закупили за рахунок співфінансування освітньої субвенції з державного бюджету, обласного бюджету та коштів територіальних громад. По одному «Школярику» отримали Куликівська та Буська територіальні громади. Ще три передали на Навчально-реабілітаційний центр «Мрія», Винниківський науковий ліцей, а також НРЦ І-ІІ ступенів «Світанок».

Нагадаємо, що частину старих автобусів громади віддали на потреби ЗСУ, ще частина потребує заміни через тривалий термін експлуатації.

Загалом Львівська область закупила 126 автобусів (8 з них - спеціалізовані, тобто пристосовані під потреби дітей з інвалідністю). Включно з сьогоднішніми вже передали останню партію автобусів. Перші 20 автобусів громади отримали у жовтні минулого року. Більшість комплектуючих до автобусів виготовило одне з провідних українських підприємств з автобусобудування.

Також, цьогоріч у планах закупити ще понад 80 «школяриків», аби повністю покрити потреби громад у довезенні молоді до закладів освіти. Додамо, усі «школярики» українського виробництва і кожен розрахований на 30 пасажиромісць.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Макети календарних сіток на 2025 рік

Алла Белінська стала чемпіонкою рейтингового турніру в Хорватії

Як створити колонки в InDesign

У Львові нагородили учасників ХХХІІ обласних комплексних змагань «Спортивні Ігри Львівщини»

Як відремонтувати кнопку живлення комп’ютера

Як зменшити споживання електроенергії і розвантажити енергосистему країни

На чемпіонаті України серед ветеранів перемогла збірна важкоатлетів Львівщини

Боксери з Львівщини здобули перемогу на молодіжному чемпіонаті України