Представники Львівщини на чемпіонаті України з ММА вибороли 11 нагород

25 травня 2023р.
10

У Вінниці відбувся Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів. За нагороди національного чемпіонату позмагались понад 700 учасників. Львівщину на змаганнях за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОВА представляли бійці трьох клубів: MMA Center, Odyssey та Горянин.

У міжнародній версії серед спортсменів 12-13 років у ваговій категорії до 48 кг бронзовим призером став Данило Кошик, а у ваговій категорії до 62 кг серед спортсменів 14-15 років - Мирослав Сакаль.

Чемпіоном змагань серед спортсменів 16-17 років стали Андрій Виклюк у ваговій категорії 61,2 кг та Святослав Дутко у категорії 70,3 кг.

У версії еліт серед спортсменів 10-11 років у вазі 44 кг бронзовим призером став Руслан Авраменко. Серед бійців 12-13 років у категорії 31 кг бронзу виборов Мар‘ян Мазур. У ваговій категорії 14-15 років у вазі понад 82 кг третє місце здобув Богдан Фединець.

Серед спортсменів 16-17 років представники Львівщини вибороли одразу кілька нагород. У вазі 61,2кг чемпіоном став Андрій Виклюк. Золото змагань також виборов Микола Стеців у ваговій категорії 70,3 кг. Віцечемпіоном у цій ваговій категорії став львів‘янин Святослав Дутко. У ваговій категорії 120,2 кг бронзовим призером став Юрій Верхолик.

За підсумками змагань міжнародної версії фіналісти увійшли до складу національної збірної та будуть представляти Україну на Чемпіонаті світу в ОАЕ та Чемпіонаті Європи у Італії.

У Львові пройшли змагання з поліатлону «Динаміада-2023»