12 Березня 2021р.

Львівська команда представлятиме Україну на Студентському чемпіонаті світу з шахів


13 березня, стартує студентський чемпіонат світу з шахів – First Fide World University Online Chess Championships-2021. Змагання триватимуть з 13 до 28 березня на базі Техаського університету долини Ріо-Гранде, що у США. Україну на престижних світових змаганнях представлятиме команда Львівського державного університету фізичної культури та спорту імені Івана Боберського.

Перший студентський чемпіонат світу з онлайн-шахів під егідою ФІДЕ складатиметься з наступних індивідуальних чемпіонатів світу з бліцу та з рапіду та командних чемпіонатів світу з бліцу та з рапіду. Згідно з Регламентом змагань, кожна команда може складатися з семи гравців, але не більше шести однієї статі. Найкращі результати чотирьох членів команди, включаючи принаймні одного чоловіка та одну жінку, зараховуються в командний залік.

Команда Львівського державного університету фізичної культури та спорту імені Івана Боберського складається з 19 шахістів. Варто зауважити, що третя за чисельністю учасників команда. Попереду тільки Університет Ніцци з Франції та Національний університет Сан-Маркос із Перу – 36 і 25 учасників відповідно. Лідер львівської команди – переможець і дворазовий призер студентського чемпіонату Європи 2019, чемпіон та віцечемпіон України 2020, член збірної команди України, міжнародний гросмейстер Кирило Шевченко.

Загалом на участь у турнірі зареєструвалось одразу 1602 шахісти з 317 університетів 82 країн світу. За кількістю учасників це абсолютний рекорд серед студентських змагань останніх 30-ти років під егідою FIDE (Міжнародної федерації шахів) та FISU (Міжнародна федерація університетського спорту).ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Таблиці множення та ділення

72-й сезон руху поїздів розпочався у Львівській дитячій залізниці

Львівська область отримала від німецьких благодійників 4 пожежні авто

Як порахувати відсоток від числа

Як порахувати піднесення до степеня (таблиця)

Дві бронзові медалі вибороли веслувальники зі Львівщини на етапі Кубка світу

Як обрізати фото в Фотошоп CS6

Скільки байт в кілобайті, мегабайті, гігабайті...