24-річний Юрій Ідзінський здобув бронзу на міжнародному турнірі з вільної боротьби у Будапешті

17 липня 2023р.
63

Спортсмен змагається у ваговій категорії 124 кг. Тренують спортсмена Віктор Глібенко та Роман Проців. Юрій - вихованець Комплексної обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Атлет». Він чинний чемпіон України. Юрій - не єдиний представник Львівщини на турнірі.

За нагороди у складі збірної позмагаються ще двоє борців з нашої області. Зокрема. 20-річний Тимур Гудима позмагається у ваговій категорії 74 кілограми. Тренується спортсмен у Комплексній обласній дитячо-юнацькій спортивній школі «Атлет». Його тренує Олексій Мельник.

А 29-річний Олексій Доманицький побореться за нагороди у ваговій категорії 79 кг. Тренується спортсмен у Львівській обласній школі вищої спортивної майстерності. Його наставники - Богдан Семенів та Ігор Дух.

Зауважимо, на турнір у Будапешті прибули і жіноча, і чоловіча збірні українських борців. Однак борчиням довелось повертатись додому - до змагань у жіночій боротьбі допустили росіянок, тож українська команда вирішила бойкотувати турнір. Натомість у вільній боротьбі серед чоловіків обійшлось без сюрпризів, тож українські борці можуть боротись за нагороди.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Львівська гандбольна команда «Галичанка» виборола Суперкубок України з гандболу серед жіночих команд

Владислав Лавський переміг на Всесвітній Універсіаді

Анастасія Малошенко стала чемпіонкою Європи з черлідингу

Майстри кульової стрільби Львівщини другий день поспіль перемагають на Європейських іграх

У Львові пройшли змагання з поліатлону «Динаміада-2023»

Львів’янки здобули перемогу на чемпіонаті України з тріатлону

Дві бронзові медалі вибороли веслувальники зі Львівщини на етапі Кубка світу

Представники Львівщини на чемпіонаті України з ММА вибороли 11 нагород