15 Березня 2021р.

Спортсменки з Яворівщини стали чемпіонками України з біатлону


На навчально-спортивній базі зимових видів спорту «Тисовець» на Сколівщині триває чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Участь у ньому бере й збірна команда з Львівської області, тренують наших біатлоністів Андрій Іващишин, Роман Полюга, Олег Патласов та Софія Ясенич.

13 березня, відбулися індивідуальні гонки серед дівчат. Серед представниць середньої вікової групи на дистанції 7,5 км вихованка Львівського обласного центру олімпійської підготовки їх зимових видів спорту, що у Новояворівську, та дитячо-юнацької спортивної школи «Янатар» Олена Городна виборола титул чемпіонки України, а серед молодшої вікової групи на дистанції 6 км срібною призеркою стала ще одна представниця Львівщини Вікторія Ясенич. У старшій віковій групі на дистанції 10 км п’ятою фінішувала Оксана Климак.

15 березня, відбувся мас-старт. Серед дівчат середньої вікової групи на дистанції 6 км Олена Городна виборола ІІ місце, серед молодшої вікової групи на такій же дистанції чемпіонкою стала Вікторія Ясенич. У старшій віковій групі на дистанції 7,5 км у десятку найкращих увійшла Оксана Климак, яка фінішувала дев’ятою.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Таблиці множення та ділення

72-й сезон руху поїздів розпочався у Львівській дитячій залізниці

Львівська область отримала від німецьких благодійників 4 пожежні авто

Як порахувати відсоток від числа

Як порахувати піднесення до степеня (таблиця)

Дві бронзові медалі вибороли веслувальники зі Львівщини на етапі Кубка світу

Як обрізати фото в Фотошоп CS6

Скільки байт в кілобайті, мегабайті, гігабайті...