У Миколаєві відбувся «Сімейний фестиваль» - пізнавальний захід для дітей та батьків

19 серпня 2023р.
105

У рамках фестивалю різноманітні локації/острівці - фізики, хімії, роботів, моделювання - знайомили дітей із всілякими науковими цікавинками. Малюки могли досліджувати магніти та навчитись користуватись вольтметром, зануритись у чарівний світ кристалів, побачити в дії акустичні резонатори Гельмгольца, дізнатися більше про транзистори та діоди, а також - про електровелосипеди, збирати віртуальну роботомашинку; дізнатися, як керувати та програмувати роботів, будувати маршрут та оминати перешкоди, побачити справжній бій роботів у лабіринтів, приготувати ранозагоюючий крем, ознайомитись з молекулярною кухнею, самостійно виділити ДНК із пшениці, проводити реакції, дізнатися принцип 3D принтера та надрукувати на пам’ять виріб-сувенір.

Окрім цього, під час фестивалю для дітлахів проводили цікаві ігри, творчі майстерні та майстер-класи. Натомість батьки мали можливість проконсультуватися із психологами, медичними працівниками, педагогами. А також дізнатись більше про усиновлення та інші сімейні форми виховання. Дітям - цікаво, батькам - корисно!

Зазначимо, що цей цікавий та корисний захід відбувся за сприяння Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Благодійного фонду «Рідні», БФ «Рідні», Tech StartUp School та соціальних служб Миколаївської громади.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Макети календарних сіток на 2025 рік

Алла Белінська стала чемпіонкою рейтингового турніру в Хорватії

Як створити колонки в InDesign

У Львові нагородили учасників ХХХІІ обласних комплексних змагань «Спортивні Ігри Львівщини»

Як відремонтувати кнопку живлення комп’ютера

Як зменшити споживання електроенергії і розвантажити енергосистему країни

На чемпіонаті України серед ветеранів перемогла збірна важкоатлетів Львівщини

Боксери з Львівщини здобули перемогу на молодіжному чемпіонаті України