Боксери з Львівщини здобули перемогу на молодіжному чемпіонаті України

15 листопада 2023р.
62

У ваговій категорії 48 кг здобула золоту нагороду Соломія Линів з Борислава. Її тренують Ігор Нинич, Олег Бариляк і Іван Кіндерись. У категорії 71 кг володарем золотої медалі став Олег Гічва. Його наставники - Андрій Сальва та Ігор Нинич. Ольга Пилипчук стала чемпіонкою у ваговій категорії 75 кг. Її тренує Роман Джуман. Чемпіоном у категорії 80 кг став Олег Вітик, що тренується під наставництвом Юрія Вітика та Олега Комара.

Віцечемпіонкою стала Анастасія Олійник, що змагається в категорії 52 кг. Вона займається під керівництвом тренера Василя Шана. Срібло також виборов Нікіта Хохонь у категорії 92+ кг. Його наставники - Роман Джуман та Олександр Остапчук.

Бронзовими призерками стали Ангеліна Хавень та Вікторія Швед, у вагових категоріях 70 кг і 81 кг відповідно. Вони тренуються у Романа Стрічевського та Василя Шана.

А Едуард Гусєв здобув бронзу в категорії 92 кг, його тренують Роман Джуман та Олександр Остапчук. Змагання присвятили бійцям Головного управління розвідки Міністерства оборони України.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Макети календарних сіток на 2025 рік

Алла Белінська стала чемпіонкою рейтингового турніру в Хорватії

Як створити колонки в InDesign

У Львові нагородили учасників ХХХІІ обласних комплексних змагань «Спортивні Ігри Львівщини»

Як відремонтувати кнопку живлення комп’ютера

Як зменшити споживання електроенергії і розвантажити енергосистему країни

На чемпіонаті України серед ветеранів перемогла збірна важкоатлетів Львівщини

Манола Скобельська з Львівської області виборола бронзову медаль на чемпіонаті світу з боротьби