15 Листопада 2023р.

Боксери з Львівщини здобули перемогу на молодіжному чемпіонаті України

У ваговій категорії 48 кг здобула золоту нагороду Соломія Линів з Борислава. Її тренують Ігор Нинич, Олег Бариляк і Іван Кіндерись. У категорії 71 кг володарем золотої медалі став Олег Гічва. Його наставники - Андрій Сальва та Ігор Нинич. Ольга Пилипчук стала чемпіонкою у ваговій категорії 75 кг. Її тренує Роман Джуман. Чемпіоном у категорії 80 кг став Олег Вітик, що тренується під наставництвом Юрія Вітика та Олега Комара.

Віцечемпіонкою стала Анастасія Олійник, що змагається в категорії 52 кг. Вона займається під керівництвом тренера Василя Шана. Срібло також виборов Нікіта Хохонь у категорії 92+ кг. Його наставники - Роман Джуман та Олександр Остапчук.

Бронзовими призерками стали Ангеліна Хавень та Вікторія Швед, у вагових категоріях 70 кг і 81 кг відповідно. Вони тренуються у Романа Стрічевського та Василя Шана.

А Едуард Гусєв здобув бронзу в категорії 92 кг, його тренують Роман Джуман та Олександр Остапчук. Змагання присвятили бійцям Головного управління розвідки Міністерства оборони України.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На чемпіонаті України серед ветеранів перемогла збірна важкоатлетів Львівщини

Манола Скобельська з Львівської області виборола бронзову медаль на чемпіонаті світу з боротьби

На дорогах Яворівщини відбудуться національні велоперегони

Львівська гандбольна команда «Галичанка» виборола Суперкубок України з гандболу серед жіночих команд

У Львівській області діє літньо-осіння заборона на вилов раків

У Миколаєві відбувся «Сімейний фестиваль» - пізнавальний захід для дітей та батьків

В Ілові провели археологічні розкопки

Владислав Лавський переміг на Всесвітній Універсіаді