1 Лютого 2021р.

На початку лютого у Львівській області відбудеться 6 національних спортивних змагань


На Навчально-спортивній базі зимових видів спорту Міноборони України «Тисовець» на Сколівщині вже триває чемпіонат України з біатлону серед юніорів та юніорок. Переможців та призерів змагань нагороджуватимуть у середу о 13.00.

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру на Турківщині також вже триває чемпіонат України з лижних гонок. Нагородження чемпіонів та призерів чемпіонату також відбудеться у середу о 12.00.

У четвер Львівщина прийматиме матч Чемпіонату України з футзалу Favbet Екстраліги сезону 2020-2021. У Палаці спорту «Галичина» зустрінуться львівська «Енергія» та «Продексім» з Херсона.

У п’ятницю у Центрі фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” у Городку розпочнеться Чемпіонат України зі стрільби із лука серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

Навчально-спортивна база літніх видів спорту Міноборони України цього тижня прийматиме одразу два національні старти. У п’ятницю тут розпочнеться Чемпіонат України зі стрільби кульової з пневматичної зброї. Відкриття змагань відбудеться у суботу о 16.30. А об 11.00 цього ж дня тут розпочнеться Відкритий Кубок України з велосипедного спорту на треку.