29 Березня 2021р.

III зимова Універсіада України з лижних перегонів: львів’яни з бронзою


З 21-го по 26-те березня у с. Тисовець Львівської області на навчально-спортивній базі зимових видів спорту Міністерства оборони України відбувалась III зимова Універсіада України з лижних перегонів, внесена до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України.

Впродовж 4-х змагальних днів понад 40 здобувачів вищої освіти з 9-ти університетів Закарпатської, Київської, Львівської, Харківської, Чернігівської областей та м. Києва змагались у лижних перегонах класичним стилем на дистанції 7,5 км та вільним стилем на дистанції 10 км. Студентки долали дещо меншу дистанцію, зокрема, по 5 км класичним та вільним стилями. Спринтерська дистанція була однаковою як для жінок, так і для чоловіків - 1 км.

Спринтерська дистанція виявилась найбільш сприятливою для представниці Львівщини Анастасії Шабалдіної (Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського), яка прибігла до фінішу третьою з результатом 2 хв 41.61 сек.

У загальному командному заліку найбільше очок набрали студенти Національного університету фізичного виховання і спорту України, які здобули 451 очко. Гідну конкуренцію їм склали представники Сумського державного університету, яким не вистачило лише 10 очок аби зрівнятися за показниками з киянами. Трійку призерів замкнула команда Національного університету “Чернігівський колегіум ім. Тараса Шевченка” – 221 очко. Команда Львівщини посіла 5 місце у загальному заліку.

Лижні перегони стали заключним видом програми III Зимової Універсіади України.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Таблиці множення та ділення

72-й сезон руху поїздів розпочався у Львівській дитячій залізниці

Львівська область отримала від німецьких благодійників 4 пожежні авто

Як порахувати відсоток від числа

Як порахувати піднесення до степеня (таблиця)

Дві бронзові медалі вибороли веслувальники зі Львівщини на етапі Кубка світу

Як обрізати фото в Фотошоп CS6

Скільки байт в кілобайті, мегабайті, гігабайті...