12 Квітня 2021р.

У Львівській області висадили 120 га лісу


У Львівській області розпочалася весняна посадка лісу. В рамках Акції Державного агентства лісових ресурсів України «Створюємо ліси разом» станом на сьогодні створено 119,6 га лісових культур і висаджено понад 635 тис. сіянців основних лісотвірних порід. Про це повідомляють у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

10 квітня у рамках Всеукраїнської екологічної ініціативи «Озеленення планети» лісівниками Львівщини спільно з учасниками Акції посаджено понад 45 тис. сіянців на площі 10,1 га. Посадки відбувалися на 10 лісових ділянках (локаціях) в Бібрському, Бродівському, Буському, Дрогобицькому та Стрийському лісових господарствах Львівського ОУЛМГ. Перед початком заходу працівники лісогосподарських підприємств провели учасникам Акції інструктажі з техніки безпеки та технології садіння лісових культур, забезпечили їх садивним матеріалом та інвентарем для посадки сіянців.

Учасниками Акції спільно з лісівниками висаджено головні лісотвірні породи, зокрема хвойні дерева (сосну, ялицю, ялину, модрину), а також дуби, клени, липу, черешню.

У заходах з садіння лісу взяли участь 238 учасників, серед яких представники місцевої влади та ОТГ, волонтери громадської організації «Добро.Дій».ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Таблиці множення та ділення

72-й сезон руху поїздів розпочався у Львівській дитячій залізниці

Львівська область отримала від німецьких благодійників 4 пожежні авто

Як порахувати відсоток від числа

Як порахувати піднесення до степеня (таблиця)

Дві бронзові медалі вибороли веслувальники зі Львівщини на етапі Кубка світу

Як обрізати фото в Фотошоп CS6

Скільки байт в кілобайті, мегабайті, гігабайті...