Я піднімаю келих за те, щоб у тебе завжди було...
(Святковий тост, №23)

Я піднімаю келих за те, щоб у тебе завжди було легке серце та важкі кишені!

тост №23

59
Святкові тости

Тост - промова, що передує розпиванню спиртних напоїв. Побажання чи тост повинні містити вітання на адресу почесного гостя, що є приводом для зустрічі. Загальноприйняту форму побажання гостям процвітання, щастя тощо… Проголошення тостів є традицією в багатьох культурах (джерело: Вікіпедія).Інші тости

За те, щоб ти була, як апельсин! Поясню. Апельсин має помаранчевий колір, це символ залучення уваги. Він божественно смачний. Він - предмет мрій, прагнень і великого попиту. Отже, щоб ти привертала увагу, була божественна, викликала мрії, і попит на тебе перевищував би пропозицію! Ура!

Ти знаєш, сьогоднішній день - більше наше свято, ніж твій. Адже в цей день ти народився і з’явився в нашій долі, багато в чому змінивши її в кращу сторону! Мій тост - за тебе!

Так вип'ємо ж за іменинника, завдяки якому зібралися такі чудові люди, як ми!!!

Відомо, що влада жінки зовсім не в силі, а у слабкості. Вип’ємо за жіночу слабкість!

Дівчина - це зірка. А зірки прекрасні вночі. Піднімемо наші келихи за полярні ночі!

Кажуть, що коли падає зірка – це на щастя. Мій тост сьогодні – за те, щоб твоє життя було сповнене зорепадами!

Якщо, побачивши чоловіка, жінка опускає очі, то він їй подобається. Вип’ємо за жінок, що опускають свої красиві очі в нашій присутності!

День народження - це щорічний дарунок, даний людині для того, щоб порадіти любові й приязні, які мають до нього близькі друзі. І ось ми рішуче заявляємо, що ця подія нам є цінна та дорога. Нехай довго йдуть дні твого життя, і нехай завжди буде твоя любов і прихильність до нас. Хай живе іменинник!

Дружина - це земна вісь, довкола якої обертається чоловік. За наші осі земні!

Хороша жінка - порятунок життя. За жінку!

Кількість тостів:
за сьогодні:0
за тиждень:0
за місяць:0
всього:52