Якщо, побачивши чоловіка, жінка опускає очі, то він їй подобається...
(Святковий тост, №35)

Якщо, побачивши чоловіка, жінка опускає очі, то він їй подобається. Вип’ємо за жінок, що опускають свої красиві очі в нашій присутності!

тост №35

9
Святкові тости

Тост - промова, що передує розпиванню спиртних напоїв. Побажання чи тост повинні містити вітання на адресу почесного гостя, що є приводом для зустрічі. Загальноприйняту форму побажання гостям процвітання, щастя тощо… Проголошення тостів є традицією в багатьох культурах (джерело: Вікіпедія).Інші тости

Щоб боліли руки від подарунків,
Губи від поцілунків,
А тіло від інтимних стосунків.

Яке може бути найкраще побажання? Це, перш за все, побажання здоров’я душі та тіла, побажання, щоб в серці завжди цвіла любов і звучало свято. Так давайте ж піднімемо келихи й побажаємо всього цього нашому дорогому імениннику!

Давайте вип'ємо за дружин та коханок і за те, щоб вони ніколи не зустрічалися!

Чоловіків більше цікавить те, що про них думають, а жінок – те, що про них говорять. Тож вип'ємо за те, щоб ми завжди думали і говорили про жінок!

Чоловік, який досяг успіху, - той, хто заробляє більше грошей, ніж може витратити його дружина. Жінка, яка досягла успіху, - та, яка зуміла знайти такого чоловіка. Так вип'ємо ж за взаємний успіх жінок і чоловіків, що сидять за цим столом!

Дружина - це земна вісь, довкола якої обертається чоловік. За наші осі земні!

Я піднімаю келих за те, щоб у тебе завжди було легке серце та важкі кишені!

Так вип'ємо ж за іменинника, завдяки якому зібралися такі чудові люди, як ми!!!

Одна людина може бути поганою. Двоє людей можуть бути поганими. А компанія завжди хороша. Тож давайте вип'ємо за нашу хорошу компанію!

Якщо вам зраджує пам'ять, радійте, що не дружина. Вип'ємо за наших вірних дружин!

Кількість тостів:
за сьогодні:0
за тиждень:0
за місяць:0
всього:52