Якщо подивитися на небо і придивитися до зірок, то можна...
(Святковий тост, №37)

Якщо подивитися на небо і придивитися до зірок, то можна помітити, що всі вони такі ж різні як і люди. Народжується людина і на небі з’являється нова зірка. Якщо людина здорова, то його зірка світить яскраво, якщо хвора - тьмяно, вмирає - його зірка падає з неба. Випиймо за те, що б твоя зірка світилася дуже яскраво і ніколи не падала.

тост №37

29
Святкові тости

Тост - промова, що передує розпиванню спиртних напоїв. Побажання чи тост повинні містити вітання на адресу почесного гостя, що є приводом для зустрічі. Загальноприйняту форму побажання гостям процвітання, щастя тощо… Проголошення тостів є традицією в багатьох культурах (джерело: Вікіпедія).Інші тости

Ми тут зібралися, щоби випити. Тож вип’ємо за те, що ми тут зібралися!

Дівчина - це зірка. А зірки прекрасні вночі. Піднімемо наші келихи за полярні ночі!

За твій день народження піднімаю келих ігристого вина, і в цьому тості я бажаю - весь кайф відчути сповна!

Відомо, що влада жінки зовсім не в силі, а у слабкості. Вип’ємо за жіночу слабкість!

Чоловік, який досяг успіху, - той, хто заробляє більше грошей, ніж може витратити його дружина. Жінка, яка досягла успіху, - та, яка зуміла знайти такого чоловіка. Так вип'ємо ж за взаємний успіх жінок і чоловіків, що сидять за цим столом!

З того часу як я бачив іменинницю в останній раз, вона стала старшою на цілий рік, але зауважте - ні трішки не постаріла. За секрет вічної молодості, яким вона володіє!

Одна людина може бути поганою. Двоє людей можуть бути поганими. А компанія завжди хороша. Тож давайте вип'ємо за нашу хорошу компанію!

Якщо вам зраджує пам'ять, радійте, що не дружина. Вип'ємо за наших вірних дружин!

Мисливець піймав куріпку і хотів засмажити її та з’їсти. Але куріпка стала його благати: Не вбивай мене! Я приведу тебе у те місце де живе багато куріпок. І відповів їй мисливець: Зараз ти помреш від моєї руки, тому що зраджуєш ти на смерть своїх ближніх та своє плем’я! Давайте ж вип’ємо за те, щоб зрадників завжди зневажали не тільки друзі, але й вороги.

Дружина - це земна вісь, довкола якої обертається чоловік. За наші осі земні!

Кількість тостів:
за сьогодні:0
за тиждень:0
за місяць:0
всього:52