Дорогий іменинник! Мій скромний тост сьогодні за твої мрії, за...
(Святковий тост, №4)

Дорогий іменинник! Мій скромний тост сьогодні за твої мрії, за твоє здоров'я, за твоє вдосконалення, і за твій запаморочливий успіх!

тост №4

10
Святкові тости

Тост - промова, що передує розпиванню спиртних напоїв. Побажання чи тост повинні містити вітання на адресу почесного гостя, що є приводом для зустрічі. Загальноприйняту форму побажання гостям процвітання, щастя тощо… Проголошення тостів є традицією в багатьох культурах (джерело: Вікіпедія).Інші тости

За твій день народження піднімаю келих ігристого вина, і в цьому тості я бажаю - весь кайф відчути сповна!

Зрадила жінка чоловікові один раз - зі стіни випала цегла. Зрадила вдруге - випала другий цегла. Так вип'ємо ж за жінок, перед якими руйнуються стіни!

Так вип'ємо ж за іменинника, завдяки якому зібралися такі чудові люди, як ми!!!

Хочу сказати вам, друзі, до побачення! Так як тверезими ми з вами сьогодні більше не побачимось!

Якщо чоловік перестав водити жінку музеями, театрами та ресторанами, значить, він на ній одружився. Вип'ємо за те, щоб і дружин водили музеями, театрами та ресторанами, інакше це зробить хтось інший…

Нехай Твій корабель Мрія, Припливе до пристані Щастя.

Від такої вроди навіть з холодного крану потече гаряча вода!

Кажуть, щоб порозумітися, потрібно злегка прикусити свій власний язик. Давайте спробуємо порозумітися в нашій компанії, не прикусуючи свої власні язики, а, навпаки, вимовляючи тости за дружнє спілкування!

Вип’ємо за дорогих господарів, які завжди знайдуть, чим пригостити навіть непроханих гостей!

Кажуть, що навіть найменша добра справа важить більше, ніж величезні обіцянки. Тому я хочу піднести тост за нашого іменинника і побажати йому, що б його оточували люди, здатні оцінити всі ті добрі та хороші вчинки, які він для них робить!

Кількість тостів:
за сьогодні:0
за тиждень:0
за місяць:0
всього:52