Ми тут зібралися, щоби випити. Тож вип’ємо за те, що...
(Святковий тост, №41)

Ми тут зібралися, щоби випити. Тож вип’ємо за те, що ми тут зібралися!

тост №41

49
Святкові тости

Тост - промова, що передує розпиванню спиртних напоїв. Побажання чи тост повинні містити вітання на адресу почесного гостя, що є приводом для зустрічі. Загальноприйняту форму побажання гостям процвітання, щастя тощо… Проголошення тостів є традицією в багатьох культурах (джерело: Вікіпедія).Інші тости

Якщо чоловік перестав водити жінку музеями, театрами та ресторанами, значить, він на ній одружився. Вип'ємо за те, щоб і дружин водили музеями, театрами та ресторанами, інакше це зробить хтось інший…

За твій день народження піднімаю келих ігристого вина, і в цьому тості я бажаю - весь кайф відчути сповна!

Відомо, що влада жінки зовсім не в силі, а у слабкості. Вип’ємо за жіночу слабкість!

Жінка - це зірка. А зірки такі прекрасні вночі! За наших дружин, які сяють для нас, як дороговкази!

Ти знаєш, сьогоднішній день - більше наше свято, ніж твій. Адже в цей день ти народився і з’явився в нашій долі, багато в чому змінивши її в кращу сторону! Мій тост - за тебе!

Одна людина може бути поганою. Двоє людей можуть бути поганими. А компанія завжди хороша. Тож давайте вип'ємо за нашу хорошу компанію!

Піднімімо наші келихи за те, щоб наш іменинник, переходячи божевільне перехрестя, побачив таблички на дорогах: шлях направо - на щастя, шлях наліво - до здоров’я, вперед - до багатства, назад - до добра! І щоб це перехрестя ти обійшов уздовж і поперек!

Вип’ємо за чарівність і шарм, за чарівні посмішки! За те, щоб не згасали жіночі очі!

Я пропоную випити за нашого іменинника! Він настільки світла особистість, що хочеться вдягнути на нього абажур!

Молодий той, хто ще вміє дивуватися і захоплюватися. Наш шановний іменинник молодий, попри свої роки. Подивіться, скільки в ньому молодого завзяття, скільки блиску в очах. Здоров’я тобі на довгі роки й невичерпного оптимізму! З Днем народження!

Кількість тостів:
за сьогодні:0
за тиждень:0
за місяць:0
всього:52