Хочу сказати вам, друзі, до побачення! Так як тверезими ми...
(Святковий тост, №42)

Хочу сказати вам, друзі, до побачення! Так як тверезими ми з вами сьогодні більше не побачимось!

тост №42

7
Святкові тости

Тост - промова, що передує розпиванню спиртних напоїв. Побажання чи тост повинні містити вітання на адресу почесного гостя, що є приводом для зустрічі. Загальноприйняту форму побажання гостям процвітання, щастя тощо… Проголошення тостів є традицією в багатьох культурах (джерело: Вікіпедія).Інші тости

Так вип'ємо ж за іменинника, завдяки якому зібралися такі чудові люди, як ми!!!

Щоб боліли руки від подарунків,
Губи від поцілунків,
А тіло від інтимних стосунків.

Чому слабка стать називається прекрасною? Тому, що вони чудово використовують свої слабкості. Давайте вип'ємо за жіночі слабкості!

Кажуть, що коли падає зірка – це на щастя. Мій тост сьогодні – за те, щоб твоє життя було сповнене зорепадами!

Я пропоную тост за зелених! Думаєте, цей тост присвячується жабам? Ні! І не Грінпісу! Цей келих я хочу випити за те, щоб у нас було багато-пребагато зелененьких! Коротко кажучи, за бакси, яким би було тісно лежати в наших кишенях і ми їх зберігали у великих-превеликих мішках в погребі й ... Але щось я зовсім розмріявся, розбалакався, адже вже давно пора випити! За зелені!

Китайська мудрість говорить: Коли ти з’явився на світ, ти плакав, а кругом всі раділи. Зроби так, щоб, коли ти будеш йти, всі плакали, а ти один посміхався. За сказане!

З того часу як я бачив іменинницю в останній раз, вона стала старшою на цілий рік, але зауважте - ні трішки не постаріла. За секрет вічної молодості, яким вона володіє!

Якщо вам зраджує пам'ять, радійте, що не дружина. Вип'ємо за наших вірних дружин!

Відомо, що влада жінки зовсім не в силі, а у слабкості. Вип’ємо за жіночу слабкість!

За те, щоб ти була, як апельсин! Поясню. Апельсин має помаранчевий колір, це символ залучення уваги. Він божественно смачний. Він - предмет мрій, прагнень і великого попиту. Отже, щоб ти привертала увагу, була божественна, викликала мрії, і попит на тебе перевищував би пропозицію! Ура!

Кількість тостів:
за сьогодні:0
за тиждень:0
за місяць:0
всього:52